23-07-2013 16:37

Wiz-Art у львівських мікрорайонах показуватиме кіно

Кіно Львів
фото: zaxid.net

3 липня львівська периферія вперше стане майданчиком для перегляду стрічок від фестивалю Wiz-Art. Серія спеціальних безкоштовних показів відбудеться за межами центру Львова – зокрема на Левандівці та Збоїщах.

Організатори розраховують, що серія районних показів викличе резонанс і стане поштовхом до децентралізації культурної мапи Львова.

«Завдання цих заходів – змістити центр культурних подій з площі Ринок до не менш важливих для історії міста районів: Левандівки, Збоїща, колишнього єврейського району. Головною особливістю кінопоказів є запрошення до перегляду літніх людей та підлітків, а не лише молоді. Цим ми хочемо показати важливість діалогу між поколіннями та довести, що кіно можна дивитись і в 13, і в 60», – стверджують вони.

Wiz-Art 2013 готує дві програми під назвами «Вічно молоді» та «Помста підлітків». Глядачі побачать понад 20 короткометражних стрічок про різні життєві ситуації: кохання, подив, заздрість, народження, краса старості та зухвалість молодої крові. У програмі показу можна буде також побачити українську стрічку Юлії Гонтарук «Алкоголічка».

Після перегляду підбірок глядачів запросять до обговорення побаченого.

«Ми хотіли б дізнатись, що думають місцеві мешканці про культуру "на районі", які події важливі для них і які враження залишить спільний перегляд короткого метру», – стверджують організатори.

Покази відбудуться 23 липня о 17.00 та 19.00 на таких локаціях:

Народний дім на Збоїщах (вул. Мурована, 32)

Народний Дім на Левандівці (вул. Широка, 1)

Медіатека ЦМБ ім. Лесі Українки (вул. Мулярська, 2а, 4-й поверх)

За матеріалами: Zaxid.net

Назад

Додати коментар