04-07-2013 18:38

Хаос із паркуванням у Львові вирішать за кілька років?

Вирішення проблеми хаотичного паркування в центрі Львова та й інших міст України стане можливим, коли Верховна Рада ухвалить низку законів. Про це заявив сьогодні на прес-конференції радник міського голови Львова з питань розвитку велоінфраструктури Олег Шмід.

За його словами, затверджена Концепція створення пішохідних та паркувальних зон у центрі Львова передбачає з наступного року провести зміни в русі транспорту у центральній частині та розширити мережу платних паркувальних зон.

О.Шмід зауважив, що зараз у першому читанні Верховна Рада ухвалила два законопроекти — про обов`язкову оплату за паркування та проект закону, яким буде узаконено діяльність евакуаторів і штрафи за неналежне паркування. Коли їх затвердять в цілому, то це дасть місцевій владі та ДАІ повну правову базу для боротьби з водіями, які паркуються з порушеннями будь-яких законів та норм співжиття у місті.

Крім того, така законодавча база дозволить вийти на наступний щабель — зробити в`їзд у центр міста платним і одночасно проводити будівництво парковок поблизу центру.

За словами Олега Шміда, введення плати за в`їзд в центр і штрафи за неправильне паркування викличуть попит на платні паркінги біля центру міста. А отже, будівництвом таких паркінгів зможуть зайнятися приватні інвестори і місто не витрачатиме кошти на те, щоби вирішити проблему частини своїх жителів.

Щодо термінів, коли це все може з`явитися у Львові, то згідно з концепцією, йдеться приблизно про 2017 рік.

За матеріалами portal.lviv.ua

Назад

Додати коментар