14-03-2013 11:06

З 27 по 31 березня у Львові пройде Lviv Fashion Week

27-31 березня у Львові пройде XI сезон Lviv Fashion Week. Впродовж п'яти днів на гостей і учасників Львівського Тижня Моди чекає марафон виставок, презентацій, показів і вечірок. Особливістю цього сезону стане проведення показів і презентацій на різних локаціях - принцип, характерний для основних тижнів моди у Європі. Про це сьогодні, 12 березня, під час прес-конференції повідомив організатори Lviv Fashion Week Петро Нестеренко-Ланько.

«Дизайн цьогорічного Lviv Fashion Week – еко-стиль. Ми закликаємо дизайнерів робити колекції із натуральних тканин», - наголосив Петро Нестеренко-Ланько.

За його словами, колекції осінь/зима 2013 продемонструють українські дизайнери, модельєри з Польщі, Росії. Відбудуться прем'єрні покази осінньо-зимових колекцій Roksolana Bogutska, Marta Wachholz, vozianov, Mykytyuk&Yatsentyuk, Віктор Черкаський, NOVANA Studio, Komardina Liudmyla, KATERINA YALOVA, Olena Sloboda, Ivanna Yukhymchuk, Chegodaeva&Efremova (Росія), Kamila Gawronska Kasperska (Польща), наймолодшого дизайнера Софі Марі Сєдової та ін. Дебютні колекції продемонструють Irina Shuper (Львів), Elvira Skorych (Львів), Burchinsky (Київ). На Lviv Fashion Week очікується близько 12 000 відвідувачів і значна кількість міжнародних гостей.

Офіційне відкриття Lviv Fashion Week, покази авангардних колекцій молодих дизайнерів   і  презентація   арт-проекту   художника   Євгена   Піцикевича   "Альбом" відбудуться 27 березня у незвичному місці - Трамвайному ДЕПО «Музей історії техніки», яке ідеально підходить для проекту In AVANT GARDE.

27 березня також відбудеться презентація проекту Bazaar Fashion Forward від журналуHarper's Bazaar (Леополіс Хол в ТГ «Опера Пасаж»). Bazaar Fashion Forward -проект, що існує з 2010 р. і спрямований на пошук та підтримку молодих українських fashion-талантів: дизайнерів, стилістів, фотографів і журналістів.

Петро Нестеренко-Ланько зазначив, що Lviv Fashion Week традиційно відкриває дорогу молодим дизайнерам: студентські покази проекту OFF schedule заплановані на 28 березня. Цього ж дня в п'ятизірковому готелі Цитадель-Інн пройдуть покази Стелли Шаховскої та дуетуMykytyuk&Yatsentyuk.

Покази основного розкладу пройдуть 30-31 березня у Виставковому центрі Shuvar-Expo.

Спеціальним гостем XI сезону стане один з кращих сучасних дизайнерів України Федір Возіанов - з прем'єрним показом нової колекції. Возіанов - серед нечисленних українських брендів, відомих у Європі, приваблює лаконічним дизайном і експериментами з конструкцією у стилі «естетичний авангард». Показ - 31 березня, 21.00.

Шоурум Lviv Fashion Week буде працювати на місці проведення показів у Виставковому центрі Shuvar-Expo 30-31 березня.

«Ми збільшимо площу шоуруму. Там молоді дизайнери, які не проводять своїх показів, будуть виставляти свої колекції. Також тут будуть ювелірні прикраси та біжутерія», - додав Нестеренко-Ланько.

Також у партнерстві з Fashion Philosophy Fashion Week Poland нову колекцію продемонструє Kamila Gawronska Kasperska, переможець конкурсу «Золота Нитка 2010» і одна з найбільш перспективних дизайнерів у Польщі.

Він також зазначив, що Зінаїда Ліхачова представить на Lviv Fashion Week художню композицію "Осінь така мила" на музику Олега Ківи та поезію Павла Тичини - в театрі Л.Курбаса увечері ЗО березня.

Запрошення на Lviv Fashion Week можна придбати в бутіку АРТА (вул.Фредра 7), бутікуRoksolana Bogutska (ТГ Опера Пасаж, 3 пов). Петро Нестеренко-Ланько також зазначив, що ціна на покази не змінилась.

Назад

Додати коментар