22-02-2013 15:45

Жителів Львівщини попереджають про небезпеку ходіння по замерзлих водоймах

Замерзлі водоймища Львівщини
фото: fotki.yandex.ru

Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації звернувся до мешканців області з проханням утриматись від переходу водойм по льоду. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА. 

В повідомленні йдеться про те, що з урахуванням нинішніх погодних умов, займатися підльодним ловом риби можна лише у дозволених визначених місцях, де здійснюють контроль рятувальні пости.

Крім того, в департаменті з питань цивільного захисту наголошують, що коли людина ровалилася під лід діяти слід швидко і обережно. До постраждалого треба просуватися повзком, штовхаючи перед собою рятувальні засоби (жердину, шнурок, лижу, палку, предмет одягу, гілки дерев). Так само повзком з потерпілим варто повертатися на берег.

«Після того, як витягнете потерпілого на берег у безпечне місце, надайте йому необхідну першу допомогу, викличте швидку медичну допомогу;  поступово відігрійте потерпілого, загорнувши його у ковдру або сухий теплий одяг;  дайте тепле пиття, якщо потерпілий при свідомості», – йдеться у повідомленні ДЦЗ. 

Якщо провалилися самі, розкиньте широко руки, обіпріться на кромку ополонки, старайтеся виповзти на міцну ділянку, кличте на допомогу.

Також «надзвичайники» закликають дорослих пильнувати за своїми дітьми: не залишати їх без нагляду, забороняти ігри на водоймах у період танення льодоставу.

За матеріалами Вголос

Назад

Додати коментар